רגע לפני שמפרקים חבילה - טיפול זוגי ומשפחתי

 

  טיפול זוגי ומשפחתי
   

לכל זוג יש רגעי משבר במהלך החיים המשותפים, כאשר יש משברים קלים שעוברים ויש משברים קשים יותר, שמצריכים המון כוחות נפש, אהבה לבן או בת הזוג, סבלנות ומודעות לכך שהמשבר הוא זמני ויחלוף כמו שבא. זוגות רבים אינם שורדים יחד את המשברים ומחליטים להתגרש, בעוד חלקם נלחמים על המשפחה ועל הזוגיות. אחד מהדברים המומלצים ביותר בזמן משבר הוא טיפול זוגי ומשפחתי, שיכניס מעט אובייקטיביות ואיזון בסערה שאתם נמצאים בה.


מתי כדאי לקבל טיפול זוגי ומשפחתי?
טיפול זוגי ומשפחתי כולל בתוכו אפשרויות טיפול רבות ובנושאים שונים במשפחה. טיפול משפחתי נפוץ הוא זה העוסק בקושי שבהצבת גבולות לילדים, המשפיעים רבות על האווירה הכללית בבית, גם אם מדובר בגבולות נוקשים מידי או חוסר בהצבת גבולות. טיפול נוסף עוסק בתקשורת ויצירת הקשבה במשפחה. טיפול זה ייסיע לבני המשפחה בהבעת רגשות ושיפור היכולת האמפטית בין בני המשפחה. קיים טיפול זוגי ומשפחתי שמיועד למשפחות ששרויות במצבים ספציפיים בניהם הכנה לקראת לידה ראשונה, גיל ההתבגרות או כל מעבר באשר הוא.


במה מסייע הטיפול?
טיפול משפחתי נעשה על ידי מטפל משפחתי מוסמך ובעל נסיון רב. אותו מטפל ינחה את המשפחה במסגרת הטיפול ויעניק למשפחה את היכולת לפתח מודעות עמוקה יותר לקשיים ולהתמודדויות שונות. כמו כן, ייסיע לבני המשפחה להבין ולטפח את היתרונות של כל אחד מבני המשפחה בנפרד ושל המשפחה כולה, כמו גם ילמד כיצד לעקוף את החסרונות, ליצור תקשורת נכונה יותר וליהנות מחיים משותפים ומאושרים יותר. באמצעות טיפול זוגי ומשפחתי מצליחות משפחות במשבר לפתור דילמות ולהתמודד עם מצבים קשים בחיים. כמו כן, יהנו המשפחות מחיי משפחה טובים ומאושרים יותר.

___________________
mom145
mishpati160
tfoza160