מתגרשים

 

מספר הזוגות אשר מחליטים להיפרד עולה לאחרונה, כך מתברר מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. חיים משותפים הם עניין מורכב, כשהדרך לחלוק את המרחב המשותף עם אדם נוסף, לוותר לו או להתחשב בו, הופכת לנזילה יותר. אפשר אולי לומר, כי אצל חלק גדול מהאנשים הנשואים חולפת המחשבה על גירושין בראש והדבר אינו זר להם לחלוטין. בין אם הגעתם למקום שבו תוכלו לומר כי ניסיתם הכול, והחלטתם להתגרש, או בין אם המחשבה רק חלפה בראשכם ואתם עוד שוקלים את הנסיבות וההשלכות - את כל התשובות לשאלותיכם תוכלו למצוא בפורטל מתגרשים.


פורטל מתגרשים נותן לכם את כל המידע המשפטי שאתם צריכים בדרך לגירושין, ואת כל המידע המקצועי הנלווה לו. באתר קיים ידע רב מטעם אנשי מקצוע מומחים בתחומם. תוכלו למצוא אינפורמציה לגבי מושגים חדשים לכם, בנושא גישור, גירושין, טיפול זוגי, בית דין רבני, דמי מזונות ועוד.


מתגרשים בליווי מקצועי


כמובן שכאשר מחליטים להתגרש יש לקחת בחשבון את הדבר החשוב מכל- את הילדים. בפורטל מתגרשים תוכלו לקבל ייעוץ והדרכה כיצד להתגרש ולשמור על שלום הילדים, מה כדאי להגיד ומתי, מה כדאי לעשות וכיצד לשמור על קשר עם הגרוש/ה כדי לא לפגוע בילדים.

באתר קיימים יועצים מומחים בתחום שיסבירו לכם כיצד להגן על הילדים בצורה הטובה ביותר וכיצד להפוך את התהליך לפחות קשה עבורם. כל אדם העובר תהליך גירושין יוכל לקבל לקבל מידע על טיפול אישי, זוגי או משפחתי, בכל שלב בו הוא נמצא. המטפלים באתר מכירים את המורכבות המשפחתית על כל גווניה וישמחו לסייע לכם בכך. גם אם התגרשתם, לא תמיד פשוט כל כך להתחיל קשר חדש או לבנות משפחה חדשה, ולפעמים הגירושים מציפים עמם בעיות אישיות שהיו חבויות שנים. המטפלים בפורטל מתגרשים ילוו אתכם בחום ויעזרו לכם לבנות את עצמכם או את הקשר החדש שלכם, בצורה הטובה ביותר.


כיום זוגות רבים מתגרשים, וכבר אין במה להתבייש. חשוב לעשות את התהליך כך שיהיה מלווה במידע הנכון ובליווי אנשי המקצוע הנכונים.


פורטל מתגרשים איתכם לאורך כל הדרך.

לקבלת עדכונים, טיפים, כתבות והטבות- הרשמו כאן ונוסיף אותך לרשימת הדיוור.

Google+

___________________
mom145
mishpati160
tfoza160
haskama