עורך דין לגירושים קלים ומהירים

 

  orech_din_girushim

בעידן הנוכחי זוגות רבים מגיעים למבוי סתום במערכת היחסים ביניהם ומחליטים להתגרש. אף שהסבל ביחד הוא רב והם מרגישים שיהיו מאושרים יותר בנפרד, תהליך הגירושים אינו קל לאף אחד מהצדדים, שכן אחרי הכל אף אחד לא עמד תחת החופה וידע שהטקס הנפלא הזה יהפוך ביום מן הימים לפרידה כואבת. ובכל זאת, כדי לעבור את ההליך במהירות ובקלות תצטרכו להיעזר בשירותיו של עורך דין לגירושים, שמבין היטב את התהליך ויוכל ללוות אתכם ולכוון אתכם עד לקבלת הגט.


ניהול משא ומתן מקצועי
כדי להתגרש ללא תסכול והפסד, משא ומתן הוא בהחלט אחד מהשלבים החשובים ביותר בתהליך הגירושים. משא ומתן בהליך גירושים חייב להיות מתוכנן ומדוקדק, אותו ינהל כמובן עורך דין לגירושים שיש לו ידע רב בנושא. ברוב המקרים, תיק הגירושים כולו תלוי בהתנהלות המשא ומתן ותכנון המהלכים המקדימים לו. עורך דין לגירושים אחראי להצלחתו של המשא ומתן ומצריך ממנו הבנה עמוקה בהתנהגותם של אנשים, ניתוח פסיכולוגי נכון של בן הזוג ושל עורך דינו, כמו כן, נדרשת ממנו הבנה עסקית ובקיאות מוחלטת בתיק הספציפי שלכם.


כיצד מתגרשים בפועל?
כאשר בני זוג שהם יהודים מעוניינים להתחיל בתהליך הגירושים, הם יהיו חייבים לעבור בבית הדין הרבני, אפילו אם נושאי הרכוש, דמי המזונות והמשמורת על הילדים נדונו בבית המשפט לענייני משפחה. גם זוג שהתחתן בחו"ל יצטרך להגיע לדיון ברבנות כדי לקבל גט. תהליך הגירושין יהיה לצורך חלוקת הרכוש בלבד עבור זוגות שלא נישאו כדת משה וישראל. בית הדין הרבני פועל על פי דין עברי קדום בכל הנוגע לענייני הגירושין. ולכן, אם אינכם מבינים בדין העברי, מומלץ להתייעץ עם עורך דין לגירושים שבקיא בנושא.


Basiclow145
gila123
Web hosting
tfoza160
claly124