עו"ד לענייני משפחה כמקור המוסמך לפתרון הסכסוך

דיני המשפחה הינו תחום מורכב, עשיר וייחודי. לאור זאת, לא כל בעל מקצוע ואף עו"ד, כשיר בכדי לטפל בסכסוכים המתגלעים, בתחום זה. לכן, היה ונקלעתם לסכסוך הנוגע לגירושין, ירושה, אפוטרופסות וכדומה, מומלץ לפנות אל מביני העניין בתחום המוסמכים, קרי עו"ד לענייני משפחה.עו

אנשים רבים שאינם מעורים ברזי עולם המשפט, אינם מבינים תמיד את חשיבות השליטה הספציפית בתחום כגון דיני המשפחה. תחום זה, הינו בעל מאפיינים הייחודיים רק לו, שכן מטבע הדברים המדובר בסכסוכים משפחתיים, בהם מעורבים יצרים, רגשות עזים ולא מעט כסף. לפיכך, בכל הנוגע לסכסוכים הנוגעים לדיני המשפחה, יש לפנות אך ורק לעו"ד אשר התמחה ספציפית בתחום ובעל ניסיון עשיר בו. כמו כן, מומלץ לפנות אל משרדי עו"ד העוסקים בנושא דיני המשפחה בלבד, המהווה  תחום עשיר ומורכב למדי בזכות עצמו ולכן התמקצעות ושליטה במטריה, אורכת זמן לא מבוטל.

מה כוללים דיני המשפחה?

תחום עיסוקם של עו"ד לענייני משפחה כולל כאמור את מגוון הנושאים בהם מתגלעים לא אחת סכסוכים המאפיינים מטבע הדברים את חיי המשפחה כגון הנושאים שלהלן:

עיזבונות- כחלק מעיסוקיו של עורך הדין לענייני משפחה, עומד נושא הצוואות והירושות. לכן, במקרה בו אדם קרוב חלילה נפטר ומותיר אחריו צוואה, נמנע מלהותיר, או במקרה של לקוחות המעוניינים לערוך צוואה כדין וכדומה, יש כאמור לגשת אל עורך דין המומחה בדיני המשפחה.

אפוטרופסות ואימוץ ילדים- אף בנושא זה של הורים המעוניינים לאמץ ילד, או למשל בן או אח המעוניינים להתמנות כאפוטרופוס על בן משפחתם, ניתן להיעזר בשירותיו של עורך הדין.

דיני משפחה וגירושין- אפרופו תחומי עיסוקם של עורכי הדין לענייני משפחה, אחד המרכזיים שבהם מתעסקים המומחים בתחום, הינו זה הנוגע לגירושין. תחום הגירושין מהווה תת תחום בתוך דיני המשפחה, ולו נדרשת מומחיות ספציפית עוד יותר. לכן, בכל הנוגע להליכי גירושין, מומלץ לפנות אל עורך דין לענייני משפחה המתמחה בתחום הגירושין, קרי עו"ד גירושין. עורכי הדין המתעסקים בתחום זה של הגירושין, עשויים לא אחת להציל את לקוחותיהם מעוגמת נפש רבה, שעלולה ללוותם כל חייהם. זאת עקב טעות שביצעו, כגון גילוי כוונתם להתגרש, או משגים אחרים ואף אם בוצעו בתום לב.

הכותב:
עו"ד גירושין יצחק-ארז קרט הינו מומחה לדיני משפחה וירושה


תגובות לכתבה
gila123
mom145
mishpati160
tfoza160
haskama