אודות פורטל מתגרשים


גולשים וגולשות יקרים,

אם אתם קוראים מילים אלו, סימן שאתם נמצאים בתחילתו או בעיצומו של הליך פרידה מבן/בת הזוג ועומדים להצטרף לקהילת המתגרשים בישראל.


הגעתם למקום הנכון- פורטל meetgarshim שם לעצמו מטרה מרכזית לסייע לכם ככל האפשר הן בפן המשפטי והן בפן ההתחלות החדשות.


בפן המשפטי - תקבלו את כל המידע הנחוץ למי שעומד להתגרש, החל מבחירת אנשי מקצוע והליכי גישור או פתיחת תיק גירושין דרך כל הסוגיות הקשורות בהליכים כגון - הסכמים, משמורת והסדרי ראיה, מזונות, חלוקת רכוש וכלה בפסקי דין ותקדימים. כמו כן, יעמדו לרשותכם אינדקסים של כל בעלי המקצוע המתאימים: עו"ד לענייני משפחה, מגשרים, חוקרים פרטיים ועוד.

בפן של התחלות חדשות - לאחר שענני ההלם ואי הוודאות מתפזרים יש צורך לחזור ל"נורמאליות" ובמקרים רבים אף להתחיל מחדש, החל מתמיכה וייעוץ של אנשי מקצוע כגון קואוצ'רים, פסיכולוגים ויועצי תדמית דרך מעבר דירה על כל המשתמע מכך ועד זוגיות חדשה ואפילו - תחזיקו חזק - פרק ב'... גם כאן יעמדו לרשותכם אינדקסים של מיטב נותני השירותים להם אתם זקוקים בכל נקודת זמן, החל מהמעבר לדירה חדשה ועד שבירת הכוס בפרק ב' חיוך.

אנו תקווה כי התכנים הרלוונטיים שנכתבים על ידי אנשי מקצוע ועל ידי הגולשים ומכילים מידע רב בכל הקשור לתחנות בהן תעברו, יהיו לכם לעזר ואף תוכלו להפיק מהם עניין והנאה. 
כל המידע במקום אחד- גברים ונשים נפגשים במתגרשים  -  meetgarshim

                                                                                                                                          

לקבלת עדכונים, טיפים, כתבות והטבות- הרשמו כאן ונוסיף אותך לרשימת הדיוור.


 

___________________
mom145
mishpati160
tfoza160
balash1